Wyślij kwiaty swojej ukochanej

http://www.wyslijkwiaty.com

Czy wystarczy wysyłka kwiatów, aby powiedzieć „kocham”? Czy może trzeba jeszcze czegoś więcej, aby wyrazić uczucia mocniej i dobitniej, tak, aby z całą pewnością nasze intencje zostały prawidłowo odczytane i wdzięcznie przyjęte?
To zależy od tego, komu chcemy uczynić wyznanie. Jeśli mówimy ukochanej osobie „kocham” po raz pierwszy, jest to wyznanie, które może być dla niej niespodzianką, kwiaty raczej nie wystarczą. Trzeba będzie zwerbalizować swoje uczucia. Podarowanie kwiatów, może bowiem nie być jednoznacznym komunikatem dla kogoś, kto przecież wcale naszych uczuć nie jest pewien, ba, mógł ich nawet nie podejrzewać. Wysyłka kwiatów, będzie wtedy dla ukochanej na pewno miłym gestem, ale jedynie wstępem do wyznania, gdyż równie dobrze może być odebrana jako wyraz szacunku, czy zwykłej sympatii. Ostrożna kobieta zaczeka na rozwój sytuacji – będzie wypatrywać kolejnego kroku, będzie oczekiwać zdecydowanej inicjatywy od mężczyzny . W naszej tradycji, to mężczyzna zwykle wykonuje pierwszy krok ku zbliżeniu. Piękny i romantyczny gest, jakim jest wysyłka kwiatów, trzeba będzie w takiej sytuacji wzmocnić odpowiednim wyznaniem, uczynionym najlepiej w dobrze dobranym momencie i w sprzyjających okolicznościach. Trzeba jeszcze będzie nad tym nieco popracować, aby być pewnym sukcesu. Bukiet będzie jednak bardzo odpowiednim wstępem, do takiej rozmowy – na pewno gest zostanie zauważony. Nastawi on wybrankę serca pozytywnie do osoby tak o nią zabiegającego, eleganckiego mężczyzny, przełamie pierwsze lody i ułatwi dalszą konwersację.

Jeśli natomiast chcemy powiedzieć „kocham” komuś , kogo znamy od dawna i kto tak naprawdę doskonale orientuje się w naszych uczuciach: słowa stają się zbędne. Sama wysyłka kwiatów jest wystarczająco wymowna i na pewno będzie zrozumiana przez obdarowaną osobę w ten sposób, jakiego oczekujemy. Brak konieczności używania słów podkreśla jeszcze fakt, że jesteśmy mocno związani z ukochaną, że rozumiemy się bez słów. Jeśli jednak ktoś chciałby jeszcze wzmocnić siłę przekazu można wybrać do bukietu kwiatów odpowiedni gatunek roślin, w odpowiednim kolorze. Funkcjonuje bowiem specjalny język kwiatów, które mogą symbolizować nasze uczucia. Cóż będzie bardziej wymowne, niż bukiet czerwonych róż , dla wieloletniej towarzyszki życia. Prawdziwe uczucia będzie symbolizował również bukiet goździków